Silit 1679.00 eur Silit Kastrol 20 cm Modesto

Silit Kastrol 20 cm Modesto

Cena: 1679.00 CK

Nádobí série Modesto ve stručnosti:

 • Hrnce v moderním designu vhodné pro energeticky úsporné vaření
 • Poklice z tepelně odolného skla s elegantním úchytem
 • Ergonomická tepelně izolační ucha / rukojeti ze speciálního plastu s ochranou proti plamenům
 • Rozšířené okraje hrnců pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Hrnce jsou stohovatelné pro úsporu místa
 • Lze mýt v myčce nádobí
 • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Nádobí Modesto je výbornou kombinací moderního designu a kvalitního zpracování materiálů. Robustní, přesto však elegantní hrnce německé společnosti Silit nezapřou linie typické pro tuto značku. Nádobí je ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel.

  Praktické hrnce řady Modesto jsou vyrobeny z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

  Díky použitým materiálům má celá série výborné vlastnosti pro vaření s vysokou energetickou účinností. Hrnce Modesto jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas.

  Ergonomická ucha/rukojeti hrnců byly designovány pro větší bezpečnost a pohodlí. Jsou vyrobeny ze speciálního plastu s robustní nerezovou ochranou proti plamenům. Poklice ze speciálního tepelně odolného skla zajišťují neustálou kontrolu procesu vaření bez nutnosti poklici nadzvedávat. Elegantní středový úchyt a nerezové rámování jim pak dodávají na atraktivnosti.

  Hrnce a poklice řady Modesto se díky hladkému povrchu snadno čistí. Můžete je používat pro ohřívání v troubě do 70 °C. Je možné je mýt v myčce nádobí.

  Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.
 • O použitém materiálu a technologii:

  NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

  Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

  Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

  Silit Kastrol 20 cm Modesto eshop >>  Další zboží:

  WOLL Titanový kastrol na indukci 24 x 24 cm Titanium Nowo

  WOLL Titanový kastrol na indukci 24 x 24 cm Titanium Nowo

  Špičkové nepřilnavé titanové nádobí Titanium Nowo německé značky WOLL se za uplynulých patnáct let stalo klasikou na světových trzích. Série kombinuje ruční výrobu, prvotřídní high-tech materiály s moderními výrobními postupy a promyšleným designem, čímž zaručuje .. více >>
  Staub Oválný hrnec, černá V 0,6 l

  Staub Oválný hrnec, černá V 0,6 l

  Oválný litinový hrnec ⌀ 15 cm francouzského výrobce Staub v černé barvě je spolehlivý a nadčasový pomocník pro vaření polévek, dušení masa i zeleniny, pečení, přípravu různých gulášů, ragú a dalších jídel z jednoho hrnce. Příprava jakéhokoli pokrmu ve smaltovan.. více >>
  Staub Oválný hrnec, grafitově šedá V 1,0 l

  Staub Oválný hrnec, grafitově šedá V 1,0 l

  Podrobné rozměry: ⌀ 17 cm, šířka 17,5 cm, šířka s uchy 22,5 cm výška s poklicí 12 cm, bez poklice 8 cm V 1,0 l hmotnost 2,2 kg Oválný litinový hrnec je nadčasový pomocník pro dušení, pečení, polévky a jídla z jednoho hrnce. Vař.. více >>
  WOLL Titanový kastrol 20 x 20 cm Titanium Nowo

  WOLL Titanový kastrol 20 x 20 cm Titanium Nowo

  Špičkové nepřilnavé titanové nádobí Titanium Nowo německé značky WOLL se za uplynulých patnáct let stalo klasikou na světových trzích. Série kombinuje ruční výrobu, prvotřídní high-tech materiály s moderními výrobními postupy a promyšleným designem, čímž zaručuje .. více >>
  WOLL Titanový hrnec Ø 24 cm Diamond Lite PRO

  WOLL Titanový hrnec Ø 24 cm Diamond Lite PRO

  Špičkové nepřilnavé nádobí Diamond Lite PRO hodné profesionálů potěší každého, kdo má rád kvalitu a dobrou kuchyni. Robustní titanové hrnce s nerezovými uchy německé značky WOLL jsou díky speciálnímu nepřilnavému povrchu ideální pro zdravé a energeticky úsporné va.. více >>